Harf Dönüştürme

Metinlerdeki Harfleri Büyük ve Küçük Harflere Çevirin

menu_open
Yorum Bırakın
refresh
Yorumlar
Hiç Yorum Yapılmamış

Büyük Harfe Çevirin

Küçük harfleri büyük harfe çevirme işlemi ile metinlerdeki küçük harfleri büyük harflere kolayca çevirebilirsiniz. Bunun için metninizi yazma alanına yapıştırın ve büyük harf dümesine tıklayın.

Küçük Harfe Çevirin

Büyük harfleri küçük harfe çevirme işlemi ile metinlerdeki büyük harfleri küçük harflere kolayca dönüştürebilirsiniz. Bunun için metninizi yazma alanına yapıştırın ve küçük harf dümesine tıklayın.

Cümle Biçiminde Harf Dönüştürme

Yazdığınız metniin içinde büyük harf dönüştürme işlemini cümle biçiminde yapabilirsiniz. Bu işlem paragraf başlarını ve noktalama işaretlerine dikkat ederek baş harf büyütme işlemini uygulayacaktır.

Her Kelimeini Baş Harfini Büyütün

Ücretsiz harf dönüştürme aracı ile girilen metinin bütün kelimelerindeki baş harflerini büyütme işlemi uygulayabilirsiniz bunun için metin alanına metin girerek büyük harf düğmesine tıklamanız yeterlidir

Karma Harf Dönüştürme

Bu yöntem ile girilen metindeki cümleleri ikili veya tek sayım harf üzerinden harf büyütme işlemi uygulayabilirsiniz. Örnek karma kelimesini ikili kelime büyütme işleminde "karma" olarak değişecektir. Tam tersinde ise "karma" olarak değişecektir. Bu yöntemi uygulamak için metni girin ardından karma düğmesine tıklayın.

Ücretsiz Büyük ve Küçük Harf Değiştirme Aracı

Karcode online ücretsiz harf büyütme ve küçültme aracı ile metinlerinizdeki harfleri büyük harf veya küçük harf olarak hızlı ve kolayca değiştirebilirsiniz.

Harf Çevirme ARACI İle Büyük ve Küçük Harfleri Dönüştürün

Harf Dönüştürücü Aracı İle Küçük Harfleri Büyük Harflere, Büyük Harfleri Küçük Harflere Dönüştürün. Online Karakter Değiştirme İle Büyük Veya Küçük Karakterleri Dönüştürün

word counter sayac